The host has requested RSVPs for this event

(English version follows)

Neformální setkání členů Giving What We Can v Praze. Pojďte se potkat s dalšími zajímavými lidmi, kteří chtějí efektivně pomáhat a popovídat si například o tom, jak bychom se vzájemně mohli podpořit nebo "jen" získat novou perspektivu.

Událost je primárně pro členy GWWC, ale pokud máte nějakého kamaráda, kterého by to mohlo zaujmout, nebojte se ho pozvat.

Pokud máte zájem přijít, vyplňte prosím krátký dotazník: https://forms.gle/9m4oo92nrFbFHg3v7

Samozřejmě bude potřeba potvrzení o testu nebo očkování dle aktuálních opatření (v případě významného zhoršení pandemické situace se akce přesune na ZOOM).

English:
An informal meetup of Giving What We Can members in Prague. Come meet and get to know new and interesting people and perhaps talk about how we could support each other, or just gain new perspectives.

The event is primarily for the GWWC members, but if you have a friend who you think could be interested, do not hesitate to invite them.

If you would like to come, please fill in this short form: https://forms.gle/CJjoZ3uYoPCiNeUaA

Of course, a valid confirmation of COVID test or vaccination is needed (depending on the current regulations; if the pandemic situation worsens, the event will take place on ZOOM)

New Comment